Bestuur

R C Delft vanuit de lucht 2

Bestuur:
Voorzitter Kamassan Kaisiepo voorzitter@rcdelft.nl
Penningmeester Lodewijk van Donselaar penningmeester@rcdelft.nl
Secretaris Vince Steinmeier secretaris@rcdelft.nl
Rugbyzaken:
Jeugd Coördinator Esther Rijkeboer jeugd@rcdelft.nl
Wedstrijdsecretaris Heren Bram Overgaag wedstrijdsecretaris@rcdelft.nl
Wedstrijdsecretaris Dames Frederique Hugenholtz
Wedstrijdsecretaris Jeugd Sandra Polak
Technische commissie:
Hoofd TC Alex Moorees tcrcdelft@gmail.com
Heren 1/2 Djim Bakkeren
Heren 3/4 Vacant
Dames 1/2 Irith Lely irithlely@gmail.com
Jeugd CJC Justin Teunissen
Jeugd GTBM Steve Dupree
Jeugd developing coach Silvester Ramaker
Overige zaken:
2.0-comité Emma Fabri, David Lanssen vrijwilligers@rcdelft.nl
Barcommissie Ed Kraaijenbrink, Obbe Winkels barcommissiercdelft@gmail.com
Blue Balls Festival Iris Olsthoorn info@blueballsfestival.nl
Club van 100 Kick Kraan Eduardo (Tato) Aldama, Marc Lamey clubv100@rcdelft.nl
Ledenadministratie Marion Dam leden@rcdelft.nl
Contributie commissie Piet van Drongelen, Mirjam Koot, Marion Dam, Dian van der Zee, Lodewijk van Donselaar leden@rcdelft.nl
Facebook pagina RC DELFT Daan Dekker nieuwsbrief@rcdelft.nl
Kantine verhuur Ed Kraaijenbrink, Obbe Winkels barcommissiercdelft@gmail.com
Nieuwsbrief Daan Dekker nieuwsbrief@rcdelft.nl
Sponsor commissie Marc Lamey sponsoring@rcdelft.nl
Statuten en huishoudelijk reglement Thijs de Meester, Boris Ernst statuten@rcdelft.nl

 

 

 

 

 

 

Geef een reactie