
Afgelopen zondag 16 oktober was het weer tijd voor een social competitie. Met 8 meiden van Dames 2 meldden we ons bij Zaandijk. Met zo’n 35 meiden in totaal konden er twee 15’s teams worden gemengd en konden we een leuke pot tegen elkaar spelen. De dames van Delft hadden het zo voor elkaar dat we allemaal in hetzelfde team terecht zijn gekomen, behalve Lieke, maar die wist het ons vanaf de andere kant dan weer moeilijk te maken! Het was tof om eindelijk met een groot deel van ons eigen team te kunnen spelen en je zag direct dat de calls van training goed werden ingezet en met name de backline goed op elkaar was ingespeeld!
Otje speelde, na maanden last te hebben van haar schouder, weer haar eerste wedstrijd en was heerlijk bezig! Een belangrijk handje onder de bal om een try te voorkomen en zelf ook genoeg bijgedragen aan wat punten! Van Lisanne en Silver was de tegenstander onder de indruk en ze weten elkaar ook steeds beter te vinden in het veld! Carola coachte het hele team vanaf de fly-half. Voor het eerst in tijden stond ze weer samen met haar zus (full-back) in het veld en ook deze waren goed op elkaar ingespeeld! Onze wing Evelien had na de wedstrijd nog zoveel energie over dat ze nog zin had om in een boom te klimmen om de conversie van Silver uit de boom te halen. Ilse gaf haar een goede voorlift om deze boom te betreden, terwijl ook zij in de wedstrijd lekker veel impact heeft gemaakt en dus al energie genoeg had verbruikt! Ook Karin heeft weer laten zien dat jaren rugby ervaring belangrijk zijn om in te brengen in het veld, zodat de voorwaartsen soms nóg iets beter gegroepeerd werden.
Een wedstrijd waarin veel lol is geweest, veel is geleerd, vier mauls zijn geweest (vaak rond de halfway-line) en zo ongeveer iedere ruck is aangevallen. En dit allemaal onder leiding van een fijne ref die de tijd nam om alle regels aan ons uit te leggen en zo nu en dan de bal zelf even oppakte uit een ruck om die aan de andere kant neer te leggen, zodat we gewoon lekker verder konden spelen. Nu hebben we alle tijd om uit te rusten en lekker te trainen, want we komen pas over 4 weken weer in actie in Goes!
Ruststand (groen-zwart): 19-0
Eindstand (groen-zwart): 30-15