Organisatie

R C Delft vanuit de lucht 2

Bestuur:
Voorzitter Obbe Winkels voorzitter@rcdelft.nl
Penningmeester André Schuurmans penningmeester@rcdelft.nl
Secretaris Martin de Kruijter secretaris@rcdelft.nl
Rugbyzaken:
Jeugd Coördinator Esther Rijkeboer jeugd@rcdelft.nl
Wedstrijdsecretaris Bram Overgaag wedstrijdsecretaris@rcdelft.nl
Wedstrijdsecretaris
Wedstrijdsecretaris Jeugd Sandra Polak
Technische commissie:
Hoofd TC Alex Moorees tcrcdelft@gmail.com
Heren 1/2 Gerard Meijers
Heren 3/4 Marcel Franken
Dames 1/2 Irith Lely irithlely@gmail.com
Jeugd CJC Djim Bakkeren
Jeugd GTBM Jaap Boon
Jeugd developing coach Silvester Ramaker
Overige zaken:
2.0-comité Emma Fabri, David Lanssen vrijwilligers@rcdelft.nl
Barcommissie Ed Kraaijenbrink, Obbe Winkels barcommissiercdelft@gmail.com
Blue Balls Festival Iris Olsthoorn info@blueballsfestival.nl
Club van 100 Kick Kraan, Eduardo (Tato) Aldama, Marc Lamey clubv100@rcdelft.nl
Ledenadministratie Sandra Camonier, Fenneke Venema leden@rcdelft.nl
Contributie commissie Piet van Drongelen, Mirjam Koot leden@rcdelft.nl
Facebook pagina RC DELFT Daan Dekker nieuwsbrief@rcdelft.nl
Kantine verhuur Ed Kraaijenbrink, Obbe Winkels barcommissiercdelft@gmail.com
Nieuwsbrief Daan Dekker nieuwsbrief@rcdelft.nl
Sponsor commissie Marc Lamey sponsoring@rcdelft.nl
Statuten en huishoudelijk reglement Thijs de Meester, Boris Ernst statuten@rcdelft.nl