ORGANISATIE

DAGELIJKS BESTUUR

Obbe Winkels

Voorzitter

Representatie, strategisch beleid, vrijwilligersbeleid, VOG, bondsaangelegenheden, sportpark & velden, clubhuis, verhuringen, bar en keuken

voorzitter@rcdelft.nl

André Schuurmans

Penningmeester

Financieel beleid, financiële administratie, ledenadministratie, sponsoring, business club, trips en kampen

penningmeester@rcdelft.nl

Martin de Kruijter

Secretaris

Bestuurssecretariaat, document- en contractbeheer, wet-/regelgeving, communicatie/huisstijl en merchandising

secretaris@rcdelft.nl

TECHNISCHE COMMISSIE

Marcel Franken

Hoofd Technische Commissie

Technisch beleid senioren en jeugd, aansturing coaches en trainers, lid van het bestuur

tc@rcdelft.nl

Vacature

TC-lid Heren

Technisch beleid

Lara 't Hart

TC-lid Dames

Technisch beleid

Vacature

TC-lid CJC

Technisch beleid

Jaap Boon

TC-lid GTBM

Technisch beleid

SENIOREN

Djim Bakkeren

Seniorencoördinator

Voorzitter seniorencommissie, beleid en organisatie, aansturing teammanagers, lid van het bestuur

senioren@rcdelft.nl

Teammanager Heren

heren@rcdelft.nl

Teammanager Dames

Wedstrijd-secretaris Senioren

JEUGD

Robin Stroop

Jeugdcoördinator

Voorzitter jeugdcommissie, beleid en organisatie, aansturing teammanagers, lid van het bestuur

jeugd@rcdelft.nl

Teammanager Guppen

Teammanager Turven

Teammanager Benjamins

Teammanager Mini's

Teammanager Cubs

Teammanager Junioren

Teammanager Colts

Wedstrijd-secretaris Jeugd

VERTROUWENSPERSONEN

VERTROUWENSPERSONEN

Astrid Brakel

Vertrouwenspersoon

Maak hier kennis met Astrid. Contact opnemen kan via vertrouwenspersoon@rcdelft.nl

Nicole Birker

Vertrouwenspersoon

Maak hier kennis met Nicole. Contact opnemen kan via vertrouwenspersoon@rcdelft.nl

Rien van Paassen

Vertrouwenspersoon

Maak hier kennis met Rien. Contact opnemen kan via vertrouwenspersoon@rcdelft.nl

ALGEMEEN

ALGEMEEN

Ledenadministratie

Voor alle vragen m.b.t. lidmaatschappen

leden@rcdelft.nl

VOG

Voor alle zaken aangaande de Verklaring Omtrent Gedrag

vog@rcdelft.nl

COMMERCIEEL

COMMERCIEEL

Sponsor Commissie

Benieuwd naar de mogelijkheden? Neem contact op!

sponsoring@rcdelft.nl

Club van 100

Spreekt de Club van 100 je aan én wil je ook met je naam op het schild in 't clubhuis?

cv100@rcdelft.nl

COMMUNICATIE

COMMUNICATIE

Nieuwsbrief

Heb je iets voor in de RC Delft Nieuwsbrief? Stuur het dan in!

nieuwsbrief@rcdelft.nl

Algemeen, social media en website

Voor alle vragen ten aanzien van de externe communicatie van RC Delft

redactie@rcdelft.nl

FACILITEITEN

FACILITEITEN

Eethuis De Scrum

Iedere week een heerlijke maaltijd in het clubhuis!

http://bit.ly/eethuisdescrumRCD

Fysiotherapeut

Chris van Dam

Aanwezig op dinsdag- en donderdagavond

Aanmelden via Sportlyzer of 06 – 1411 7180